Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016

Řád sv. Jana Jeruzalémského (The Order of St, John), důstojník, stříbro zlacené, smalty, neznačeno, nepuncováno, MY.23 1011. Velká Británie

Řád sv. Jana Jeruzalémského (The Order of St, John), důstojník, stříbro zlacené, smalty, neznačeno, nepuncováno, MY.23 1011. Velká Británie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 1011

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK