Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016

Řád Britského impéria (The Most Excellent Order of British Empire), IV. třída, II. typ, civilní skupina, stříbro zlacené, neznačeno, nepuncováno, orig. etue značená ROYAL MINT 1006. Velká Británie

Řád Britského impéria (The Most Excellent Order of British Empire), IV. třída, II. typ, civilní skupina, stříbro zlacené, neznačeno, nepuncováno, orig. etue značená ROYAL MINT 1006. Velká Británie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 1006

Vyvolávací cena: 4 600 CZK CZK - Vydraženo: 2 000 CZK CZK