Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016

Řád Britského impéria (The Most Excellent Order of British Empire), důstojník, zlacené stříbro, značeno SG, puncováno, Kou.A14-4, MY.16 1005. Velká Británie

Řád Britského impéria (The Most Excellent Order of British Empire), důstojník, zlacené stříbro, značeno SG, puncováno, Kou.A14-4, MY.16 1005. Velká Británie Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 1005

Vyvolávací cena: 2 600 CZK CZK - Vydraženo: 2 600 CZK CZK