Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016

Řád rumunské koruny, I. typ (1881), IV. třída, důstojník, stříbro zlacené, smalty, značeno IRF ARG, nepuncováno 985. Rumunsko

Řád rumunské koruny, I. typ (1881), IV. třída, důstojník, stříbro zlacené, smalty, značeno IRF ARG, nepuncováno 985. Rumunsko Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 985

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 2 400 CZK CZK