Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016

Řád rumunské hvězdy, II. typ (1932), II. třída, velkokomandér, stříbro zlacené, smalty, značeno HW, puncováno, hvězda, stříbro, stříbro zlacené, značeno HEINRICH WEISS BUCAREST, na jehle HW, 479 - 36, puncováno, etue značená Joseph Resch Fii Bucarest luxusní zachovalost, z pozůstalosti brig. gen. Josefa Brauna (2. 3. 1884 - 31. 11. 1945) 984. Rumunsko

Řád rumunské hvězdy, II. typ (1932), II. třída, velkokomandér, stříbro zlacené, smalty, značeno HW, puncováno, hvězda, stříbro, stříbro zlacené, značeno HEINRICH WEISS BUCAREST, na jehle HW, 479 - 36, puncováno, etue značená Joseph Resch Fii Bucarest luxusní zachovalost, z pozůstalosti brig. gen. Josefa Brauna (2. 3. 1884 - 31. 11. 1945) 984. Rumunsko Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 984

Vyvolávací cena: 20 000 CZK CZK - Vydraženo: 10 000 CZK CZK