Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016

Čestný odznak Protektorátu Čechy a Morava Svatováclavská orlice, stříbrný bez věnce, malý typ, číslo 02975, stříbro, smalty, neznačeno, nepuncováno, Niemann.7.10.08-c-2 949. Protektorát Čechy a Morava

Čestný odznak Protektorátu Čechy a Morava Svatováclavská orlice, stříbrný bez věnce, malý typ, číslo 02975, stříbro, smalty, neznačeno, nepuncováno, Niemann.7.10.08-c-2 949. Protektorát Čechy a Morava Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 949

Vyvolávací cena: 6 500 CZK CZK - Vydraženo: 4 000 CZK CZK