Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016

Řád Bílého lva, civilní skupina, I. třída, stříbro zlacené, smalty, neznačeno, nepuncováno, Řádová hvězda, stříbro, smalty, značeno KARNET KYSELÝ PRAHA, na jehle "KK" "KK" a "900", orig. etue neznačená etue, VM.9-b-A 932. Československo

Řád Bílého lva, civilní skupina, I. třída, stříbro zlacené, smalty, neznačeno, nepuncováno, Řádová hvězda, stříbro, smalty, značeno KARNET KYSELÝ PRAHA, na jehle "KK" "KK" a "900", orig. etue neznačená etue, VM.9-b-A 932. Československo Aurea Numismatika 70. aukce 20. 5. 2016 932

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 150 000 CZK CZK