Aurea Numismatika 62. aukce 23. 5. 2015

50 Rubl 1818, Pick.A22, Chavanskij, poškození zdařile restaurována, velmi vzácná RR! 2437. Rusko

2015-05-23

50 Rubl 1818, Pick.A22, Chavanskij, poškození zdařile restaurována, velmi vzácná RR! 2437. Rusko Aurea Numismatika 62. aukce 23. 5. 2015 2437

Vyvolávací cena: 100 000 CZK CZK - Vydraženo: 80 000 CZK CZK