Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015

61. aukce

2015-05-23

Vojenský služební odznak pro poddůstojníky a mužstvo, kříž II. třídy za 16 let služby, vydání 1849 - 1867, bronz zlacený a stříbřený, neznačeno, Marko.373b 1401. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015 1401

Vyvolávací cena: 5 500 CZK CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK

61. aukce

2015-05-23

Vojenský služební odznak pro poddůstojníky a mužstvo, kříž III. třídy za 24 let služby, vydání 1867 - 1890, bronz zlacený a stříbřený, neznačeno, Marko.376 1402. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015 1402

Vyvolávací cena: 4 000 CZK CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK

61. aukce

2015-05-23

Vojenský služební odznak pro poddůstojníky a mužstvo, kříž II. třídy za 12 let služby, vydání 1890 - 1913, středový medailon ražen s křížem, bronz zlacený, neznačeno, Marko.378b, různí výrobci_3 ks 1403. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015 1403

Vyvolávací cena: 3 200 CZK CZK - Vydraženo: 2 000 CZK CZK

61. aukce

2015-05-23

Vojenský služební odznak pro poddůstojníky a mužstvo, kříž II. třídy za 12 let služby, vydání 1890 - 1913, středový medailon s vavřínovým věncem, bronz zlacený a stříbřený, Marko.378c, různí výrobci_3 ks 1404. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015 1404

61. aukce

2015-05-23

Vojenský služební odznak pro poddůstojníky a mužstvo, kříž II. třídy za 10 let služby, vydání 1913 - 1918, bronz zlacený a stříbřený, Marko.380, různí výrobci_3 ks 1405. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015 1405

Vyvolávací cena: 3 000 CZK CZK - Vydraženo: 2 000 CZK CZK

61. aukce

2015-05-23

Vojenský služební odznak pro poddůstojníky a mužstvo, kříž III. třídy za 6 let služby, vydání 1913 - 1918, bronz zlacený, náhradní kov, Marko.381, různí výrobci_3 ks 1406. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015 1406

Vyvolávací cena: 1 700 CZK CZK - Vydraženo: 1 200 CZK CZK

61. aukce

2015-05-23

Jubilejní pamětní medaile z roku 1898 na civilní stuze, bronz, Marko 397a, orig. neznačená etue 1407. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015 1407

Vyvolávací cena: 2 000 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

61. aukce

2015-05-23

Jubilejní dvorní medaile, stříbrná medaile na vojenské stuze, stříbro, značeno "JC", puncováno, bez štítku s letopočtem, Marko.399b 1408. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015 1408

Vyvolávací cena: 7 000 CZK CZK - Vydraženo: 5 000 CZK CZK

61. aukce

2015-05-23

Jubilejní dvorní medaile, bronzová medaile na vojenské stuze, bronz, neznačeno, Marko.400b 1409. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015 1409

Vyvolávací cena: 3 000 CZK CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK

61. aukce

2015-05-23

Pamětní kříž z let 1912 - 1913, letopočet pozitivní a negativní, bronz zlacený, Marko.411, různí výrobci_3 ks 1410. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015 1410

Vyvolávací cena: 1 400 CZK CZK - Vydraženo: 900 CZK CZK

61. aukce

2015-05-23

Státní cena za chov koní, vydání 1908, stříbro, neznačeno, puncováno "A", Marko.436 1411. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015 1411

61. aukce

2015-05-23

Soubor vyznamenání - Medaile za statečnost, stříbrná medaile I. a II. třídy, FJI., Karlův vojenský kříž, Německo, Kříž pro veterány, Pamětní medaile na 1. říjen 1938 (Sudety), Rakousko, Pamětní medaile pro účastníky války 1914 - 1918, Pamětní Tyrolská medaile 1914 - 1918, dále Maďarsko, Bulharsko_10 ks 1412. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 61. aukce 23.…

Vyvolávací cena: 5 000 CZK CZK - Vydraženo: 2 000 CZK CZK

61. aukce

2015-05-23

Řád Sokola (Štefánikův řád) bez mečů, vydání Praha 1918 - 1920, varianta B, VM.4-B-II-B 1413. Československo Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015 1413

Vyvolávací cena: 6 000 CZK CZK - Vydraženo: 5 000 CZK CZK

61. aukce

2015-05-23

Řád Bílého lva, vojenská skupina, III. třída, stříbro zlacené, smalty, značeno "KK" (Karnet a Kyselý), puncováno, původní etue značená KARNET & KYSELÝ PRAHA, VM.9-a-C, opravený smalt na závěsu 1414. Československo Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015 1414

Vyvolávací cena: 40 000 CZK CZK - Vydraženo: 30 000 CZK CZK

61. aukce

2015-05-23

Řád Bílého lva, civilní skupina, IV. třída, stříbro zlacené, smalty, značeno "KK" (Karnet a Kyselý), puncováno, VM.9-b-D 1415. Československo Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015 1415

Vyvolávací cena: 22 000 CZK CZK - Vydraženo: 16 000 CZK CZK

61. aukce

2015-05-23

Československý velitelský řád Jana Žižky z Trocnova, II. stupeň, stříbro, značeno "K" (Mincovna Kremnica), puncováno "937", VM.19-II, dvě stužky, orig. etue 1416. Československo Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015 1416

Vyvolávací cena: 24 000 CZK CZK - Vydraženo: 20 000 CZK CZK

61. aukce

2015-05-23

Československý velitelský řád Jana Žižky z Trocnova, III. stupeň, stříbro, značeno "K" (Mincovna Kremnica), puncováno "937", VM.19-III, orig. etue 1417. Československo Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015 1417

Vyvolávací cena: 13 000 CZK CZK - Vydraženo: 10 000 CZK CZK

61. aukce

2015-05-23

Vyznamenání Za zásluhy o výstavbu, II. vydání, stříbro, číslo 31778, značeno "MK" (mincovna Kremnica), puncováno puncem a "925", VM.33-II, stužka, pův. etue 1418. Československo Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015 1418

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

61. aukce

2015-05-23

Medaile Za službu vlasti, I. vydání, varianta - chybně použito razidlo lícní strany pro medaile Za obranu vlasti, VM.44-I var., velmi vzácné! 1419. Československo Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015 1419

Vyvolávací cena: 18 000 CZK CZK - Vydraženo: 18 000 CZK CZK

61. aukce

2015-05-23

Pamětní medaile II. pluku Stráže svobody, VM.69, ouško kolmé, jemná stuha 1420. Československo Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015 1420

Vyvolávací cena: 2 600 CZK CZK - Vydraženo: 2 000 CZK CZK

61. aukce

2015-05-23

Diplomový odznak Karla IV., vydání 1934 - 1938, důstojnický stupeň, III. třída bez mečíkového závěsu, VM.74-II-b-III, DOK.3.c1, stuha nep. vybledlá 1421. Československo Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015 1421

61. aukce

2015-05-23

Diplomový odznak Karla IV., vydání 1934 - 1938, důstojnický stupeň, I. třída, vojenská nebo civilní skupina, provedení bez stuhy na svislé upínací jehlici, VM. - , DOK. - _RR! 1422. Československo Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015 1422

Vyvolávací cena: 42 000 CZK CZK - Vydraženo: 5 000 CZK CZK

61. aukce

2015-05-23

Záslužný řád Střelecké župy Tyršovy v Praze, VM. neuvádí 1423. Československo Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015 1423

Vyvolávací cena: 9 000 CZK CZK - Vydraženo: 6 000 CZK CZK

61. aukce

2015-05-23

Záslužný řád Československé střelecké župy Podbrdské, bronzový, VM. neuvádí 1424. Československo Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015 1424

Vyvolávací cena: 7 000 CZK CZK - Vydraženo: 4 000 CZK CZK

61. aukce

2015-05-23

Pamětní odznak 10. střeleckého pluku Jana Sladkého Koziny, VM. - , pův. etue 1425. Československo Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015 1425

Vyvolávací cena: 1 500 CZK CZK - Vydraženo: 1 500 CZK CZK

61. aukce

2015-05-23

Pamětní medaile 12. střeleckého pluku generála M. R. Štefánika, VM.94 1426. Československo Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015 1426

Vyvolávací cena: 4 800 CZK CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK

61. aukce

2015-05-23

Pamětní medaile Dělostřelectva československého vojska na Rusi, VM.97 1427. Československo Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015 1427

Vyvolávací cena: 3 200 CZK CZK - Vydraženo: 1 500 CZK CZK

61. aukce

2015-05-23

Pamětní medaile Strojírenské samostatné roty dopravní vlakové dílny čs. vojska na Rusi, VM.98 1428. Československo Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015 1428

Vyvolávací cena: 3 000 CZK CZK - Vydraženo: 1 500 CZK CZK

61. aukce

2015-05-23

Pamětní medaile Československých rudoarmějců, stříbrná medaile, stříbro, značeno "KK" (Karnet a Kyselý), puncováno puncem a "900", pův. etue značená V. PIROUTEK PRAHA, raženo pouze 20 ks, VM.102a 1429. Československo Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015 1429

Vyvolávací cena: 36 000 CZK CZK - Vydraženo: 26 000 CZK CZK

61. aukce

2015-05-23

Pamětní medaile Československých rudoarmějců, bronzová medaile,VM.102b 1430. Československo Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015 1430

Vyvolávací cena: 15 000 CZK CZK - Vydraženo: 7 000 CZK CZK

61. aukce

2015-05-23

Pamětní medaile Národního odboje na Jadranu, VM.114 1431. Československo Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015 1431

Vyvolávací cena: 3 400 CZK CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK

61. aukce

2015-05-23

Pamětní odznak partyzánské brigády Mistra Jana Husi, VM.142 1432. Československo Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015 1432

Vyvolávací cena: 1 300 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

61. aukce

2015-05-23

Pamětní odznak partyzánské skupiny Václavík, VM.145a, chybí matice 1433. Československo Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015 1433

Vyvolávací cena: 1 700 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

61. aukce

2015-05-23

Pamětní medaile partyzánské organizace generála Dr. J. Koutňáka VELA, zlatá medaile, bronz zlacený, VM.154a 1434. Československo Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015 1434

Vyvolávací cena: 2 400 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

61. aukce

2015-05-23

Pamětní medaile partyzánské skupiny Vpřed Skuteč, bronzová medaile, bronz, VM.155c 1435. Československo Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015 1435

Vyvolávací cena: 4 000 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

61. aukce

2015-05-23

Diplomový odznak Karla IV., vydání 1945 - 1948, důstojnický stupeň, II. třída bez mečíkového závěsu, VM.159-III-b-2, DOK.13.b2, na stuze špendlíková miniatura 1436. Československo Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015 1436

Vyvolávací cena: 2 400 CZK CZK - Vydraženo: 2 000 CZK CZK

61. aukce

2015-05-23

Diplomový odznak Karla IV., vydání 1945 - 1948, čestný stupeň, I. třída s mečíkovým závěsem, VM.159-IV-a-1, DOK.14.a1 1437. Československo Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015 1437

Vyvolávací cena: 4 200 CZK CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK

61. aukce

2015-05-23

Pamětní odznak odbojové skupiny Jitřenka, číslo 043, zn. výrobce "JFS", VM.177 1438. Československo Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015 1438

Vyvolávací cena: 13 000 CZK CZK - Vydraženo: 5 000 CZK CZK

61. aukce

2015-05-23

Pamětní kříž Weidmannovy západočeské odbojové skupiny, I. třída, VM.181a, dekret na jméno náčelník HSVO brig. gen. Čeněk Kudláček, udělen 27. 6. 1946 1439. Československo Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015 1439

Vyvolávací cena: 13 000 CZK CZK - Vydraženo: 4 000 CZK CZK

61. aukce

2015-05-23

Pamětní kříž Weidmannovy západočeské odbojové skupiny, II. třída, VM.181b 1440. Československo Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015 1440

Vyvolávací cena: 1 600 CZK CZK - Vydraženo: 1 500 CZK CZK

61. aukce

2015-05-23

Pamětní odznak Barikádník Pankrác, číslo 69, VM.185a 1441. Československo Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015 1441

Vyvolávací cena: 11 000 CZK CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK

61. aukce

2015-05-23

Pamětní odznak obránců barikád z Prahy XI - Žižkova, VM.186 1442. Československo Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015 1442

Vyvolávací cena: 1 000 CZK CZK - Vydraženo: 700 CZK CZK

61. aukce

2015-05-23

Pamětní odznak bojovníků o rozhlas, číslo 228, stříbro, značeno "KK" (Karnet a Kyselý), puncováno puncem a "900", VM.190 1443. Československo Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015 1443

Vyvolávací cena: 8 500 CZK CZK - Vydraženo: 4 000 CZK CZK

61. aukce

2015-05-23

Pamětní medaile Partyzánské skupiny Šumava II., číslo 825, bronz, VM.200b 1444. Československo Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015 1444

61. aukce

2015-05-23

Pamětní medaile odbojové skupiny Doubravka, VM.201 1445. Československo Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015 1445

Vyvolávací cena: 12 000 CZK CZK - Vydraženo: 2 000 CZK CZK

61. aukce

2015-05-23

Pamětní medaile Okresního národního výboru v Jilemnici, VM.203 1446. Československo Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015 1446

Vyvolávací cena: 3 600 CZK CZK - Vydraženo: 2 000 CZK CZK

61. aukce

2015-05-23

Pamětní medaile Revolučního okresního národního výboru v Nové Pace, VM.204a 1447. Československo Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015 1447

Vyvolávací cena: 1 000 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

61. aukce

2015-05-23

Pamětní medaile Revolučního okresního národního výboru v Semilech, VM.205a 1448. Československo Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015 1448

Vyvolávací cena: 2 200 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK

61. aukce

2015-05-23

Pamětní Podkrkonošská medaile "Ruským partyzánům, VM.206 1449. Československo Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015 1449

Vyvolávací cena: 16 000 CZK CZK - Vydraženo: 1 500 CZK CZK

61. aukce

2015-05-23

Odznak pro absolventy čs. válečné školy 1948 - ročník slovanské vzájemnosti, značeno "KK" (Karnet a Kyselý), puncováno puncem a "900", Krubl.tab.2/9 1450. Československo - odznaky vojenských škol Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015 1450

Vyvolávací cena: 18 000 CZK CZK - Vydraženo: 8 000 CZK CZK