Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015

Pamětní odznak bojovníků o rozhlas, číslo 228, stříbro, značeno "KK" (Karnet a Kyselý), puncováno puncem a "900", VM.190 1443. Československo

2015-05-23

Pamětní odznak bojovníků o rozhlas, číslo 228, stříbro, značeno "KK" (Karnet a Kyselý), puncováno puncem a "900", VM.190 1443. Československo Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015 1443

Vyvolávací cena: 8 500 CZK CZK - Vydraženo: 4 000 CZK CZK