Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015

Vyznamenání Za zásluhy o výstavbu, II. vydání, stříbro, číslo 31778, značeno "MK" (mincovna Kremnica), puncováno puncem a "925", VM.33-II, stužka, pův. etue 1418. Československo

2015-05-23

Vyznamenání Za zásluhy o výstavbu, II. vydání, stříbro, číslo 31778, značeno "MK" (mincovna Kremnica), puncováno puncem a "925", VM.33-II, stužka, pův. etue 1418. Československo Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015 1418

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK