Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015

Československý velitelský řád Jana Žižky z Trocnova, III. stupeň, stříbro, značeno "K" (Mincovna Kremnica), puncováno "937", VM.19-III, orig. etue 1417. Československo

2015-05-23

Československý velitelský řád Jana Žižky z Trocnova, III. stupeň, stříbro, značeno "K" (Mincovna Kremnica), puncováno "937", VM.19-III, orig. etue 1417. Československo Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015 1417

Vyvolávací cena: 13 000 CZK CZK - Vydraženo: 10 000 CZK CZK