Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015

Řád Bílého lva, vojenská skupina, III. třída, stříbro zlacené, smalty, značeno "KK" (Karnet a Kyselý), puncováno, původní etue značená KARNET & KYSELÝ PRAHA, VM.9-a-C, opravený smalt na závěsu 1414. Československo

2015-05-23

Řád Bílého lva, vojenská skupina, III. třída, stříbro zlacené, smalty, značeno "KK" (Karnet a Kyselý), puncováno, původní etue značená KARNET & KYSELÝ PRAHA, VM.9-a-C, opravený smalt na závěsu 1414. Československo Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015 1414

Vyvolávací cena: 40 000 CZK CZK - Vydraženo: 30 000 CZK CZK