Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015

Záslužný kříž, zlatý s korunou na vojenské stuze, zlato, smalty, značeno BUDAPEST puncováno, Marko.138f 1386. Rakousko - Uhersko

2015-05-23

Záslužný kříž, zlatý s korunou na vojenské stuze, zlato, smalty, značeno BUDAPEST puncováno, Marko.138f 1386. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015 1386

Vyvolávací cena: 11 000 CZK CZK - Vydraženo: 8 000 CZK CZK