Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015

Vojenský záslužný kříž, III. třída s válečnou dekorací a meči, stříbro, stříbro zlacené, smalty, značeno "VM" (Vincenc Mayer), puncováno, Marko.136 1384. Rakousko - Uhersko

2015-05-23

Vojenský záslužný kříž, III. třída s válečnou dekorací a meči, stříbro, stříbro zlacené, smalty, značeno "VM" (Vincenc Mayer), puncováno, Marko.136 1384. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015 1384

Vyvolávací cena: 3 600 CZK CZK - Vydraženo: 2 000 CZK CZK