Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015

Leopoldův řád, rytířský kříž, zlato, smalty, značeno "FR" (Franz Rothe), puncováno puncem a "750" na kroužku a pendiliích, výroba do roku 1867, orig etue značená ROTHE NEFFE WIEN, Marko.051c 1381. Rakousko - Uhersko

2015-05-23

Leopoldův řád, rytířský kříž, zlato, smalty, značeno "FR" (Franz Rothe), puncováno puncem a "750" na kroužku a pendiliích, výroba do roku 1867, orig etue značená ROTHE NEFFE WIEN, Marko.051c 1381. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015 1381

Vyvolávací cena: 75 000 CZK CZK - Vydraženo: 50 000 CZK CZK