Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015

Stříbrný pohár s víčkem se 7 bavorskými mincemi - Tolar 1868, Gulden 1842, 20 Krejcar 1779, 10 Krejcar 1775, na víčku Tolar 1765, celková výška 84 mm, průměr 95 mm (354 g), neznačeno, nepuncováno 1030. Korunová měna, 1892 - 1918

2015-05-23

Stříbrný pohár s víčkem se 7 bavorskými mincemi - Tolar 1868, Gulden 1842, 20 Krejcar 1779, 10 Krejcar 1775, na víčku Tolar 1765, celková výška 84 mm, průměr 95 mm (354 g), neznačeno, nepuncováno 1030. Korunová měna, 1892 - 1918 Aurea Numismatika 61. aukce 23. 5. 2015 1030

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 16 000 CZK CZK