Aurea Numismatika 6. eaukce 3. 4. 2016

Vojenský služební odznak pro důstojníky, kříž III. třídy za 25 let služby, vydání 1890 - 1918, soukr. úprava na rubu v ramenou kříže bílé smaltování(dr. vady smaltu), bronz zlacený, stříbro, neznačeno, Marko.371 1423. Rakousko - Uhersko

2016-04-03

Vojenský služební odznak pro důstojníky, kříž III. třídy za 25 let služby, vydání 1890 - 1918, soukr. úprava na rubu v ramenou kříže bílé smaltování(dr. vady smaltu), bronz zlacený, stříbro, neznačeno, Marko.371 1423. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 6. eaukce 3. 4. 2016 1423

Vyvolávací cena: 10 000 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK