Zednářská dekorace lóže Stafford, stříbro zlacené, smalty, značeno STERLING,nepuncováno, na rev. vyryto TO BRO. C. Mc. KEOWN. P. P. from Lodge Stafford,No. 32 1937, na stuze závěs s nápisem S. O. E. 1834. Velká Británie

Zednářská dekorace lóže Stafford, stříbro zlacené, smalty, značeno STERLING,nepuncováno, na rev. vyryto TO BRO. C. Mc. KEOWN. P. P. from Lodge Stafford,No. 32 1937, na stuze závěs s nápisem S. O. E. 1834. Velká Británie Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1834

Vyvolávací cena: 1 500 CZK CZK - Vydraženo: 1 500 CZK CZK