Zednářská dekorace lóže Osborne, zlato, smalty, značeno IOK, nepuncováno,na rev. vyryto TO C. f. DARALL P. P. 1919 FROM LODGE OSBORNE No. 22,na stuze závěs s nápisem S. O. E. 1833. Velká Británie

Zednářská dekorace lóže Osborne, zlato, smalty, značeno IOK, nepuncováno,na rev. vyryto TO C. f. DARALL P. P. 1919 FROM LODGE OSBORNE No. 22,na stuze závěs s nápisem S. O. E. 1833. Velká Británie Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1833

Vyvolávací cena: 4 000 CZK CZK - Vydraženo: 4 000 CZK CZK