Řád svatého Řehoře Velkého za vojenské zásluhy, rytíř, zlato, smalty, neznačeno,nepuncováno, orig. etue značená C. F. ROTHE JOYERO VIENA 1832. Vatikán

Řád svatého Řehoře Velkého za vojenské zásluhy, rytíř, zlato, smalty, neznačeno,nepuncováno, orig. etue značená C. F. ROTHE JOYERO VIENA 1832. Vatikán Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1832

Vyvolávací cena: 28 000 CZK CZK - Vydraženo: 12 000 CZK CZK