Řád Siamské koruny, I. třída, klenot + hvězda, stříbro, stříbro zlacené, smalty,značeno thajsky, nepuncováno, orig. etue značená thajsky 1826. Thajsko

Řád Siamské koruny, I. třída, klenot + hvězda, stříbro, stříbro zlacené, smalty,značeno thajsky, nepuncováno, orig. etue značená thajsky 1826. Thajsko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1826

Vyvolávací cena: 4 600 CZK CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK