Řád Vasů, Velkokříž, zlato, smalty, neznačeno, nepuncováno, Řádová hvězda,stříbro, neznačeno, nepuncováno, původní etue značená C. F. CARLMANSTOCKHOLM, mimořádná zachovalost 1824. Švédsko

Řád Vasů, Velkokříž, zlato, smalty, neznačeno, nepuncováno, Řádová hvězda,stříbro, neznačeno, nepuncováno, původní etue značená C. F. CARLMANSTOCKHOLM, mimořádná zachovalost 1824. Švédsko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1824

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 120 000 CZK CZK