Řád za občanské zásluhy, I. třída, klenot a hvězda, stříbro, smalty, neznačeno,nepuncováno, orig. etue značená arabsky, doklady Puncovního úřadu o provedenízkoušky kovu 1823. Sýrie

Řád za občanské zásluhy, I. třída, klenot a hvězda, stříbro, smalty, neznačeno,nepuncováno, orig. etue značená arabsky, doklady Puncovního úřadu o provedenízkoušky kovu 1823. Sýrie Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1823

Vyvolávací cena: 15 000 CZK CZK - Vydraženo: 14 000 CZK CZK