Odznak Osoaviachim Turkmenské SSR, 30. léta 20. stol., stříbro zlacené, smalty,značeno "SB", puncováno "875", Avers8.1515a 1816. Rusko - SSSR

Odznak Osoaviachim Turkmenské SSR, 30. léta 20. stol., stříbro zlacené, smalty,značeno "SB", puncováno "875", Avers8.1515a 1816. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1816

Vyvolávací cena: 38 000 CZK CZK - Vydraženo: 30 000 CZK CZK