Odznak Člena spolku leteckých svazů (ODVF) severo-západní oblasti, 1923 - 1925,stříbro, smalty, značeno nečitelně, puncováno "84", Avers8.1416c 1815. Rusko - SSSR

Odznak Člena spolku leteckých svazů (ODVF) severo-západní oblasti, 1923 - 1925,stříbro, smalty, značeno nečitelně, puncováno "84", Avers8.1416c 1815. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1815

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 13 000 CZK CZK