Medaile Za bojové zásluhy, typ 1c, číslo 123983 (1942 - 1943), stříbro, smalty,značeno na matici MONETNYJ DVOR DVOR, nepuncováno 1811. Rusko - SSSR

Medaile Za bojové zásluhy, typ 1c, číslo 123983 (1942 - 1943), stříbro, smalty,značeno na matici MONETNYJ DVOR DVOR, nepuncováno 1811. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1811

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK