Řád rudé hvězdy, číslo 1707178 (1945), 2973665 (1949 - 1951), stříbro, smalty,značeno MONETNYJ DVOR, nepuncováno, chybí 1x matka_2 ks 1802. Rusko - SSSR

Řád rudé hvězdy, číslo 1707178 (1945), 2973665 (1949 - 1951), stříbro, smalty,značeno MONETNYJ DVOR, nepuncováno, chybí 1x matka_2 ks 1802. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1802

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 2 400 CZK CZK