Řád rudého praporu práce, číslo 909934 (1973 - 1974), Řád pracovní slávy,III. stupeň, číslo 186879 (1976 - 1978), stříbro, stříbro zlacené, smalty, značenoMONETNYJ DVOR, nepuncováno_2 ks 1801. Rusko - SSSR

Řád rudého praporu práce, číslo 909934 (1973 - 1974), Řád pracovní slávy,III. stupeň, číslo 186879 (1976 - 1978), stříbro, stříbro zlacené, smalty, značenoMONETNYJ DVOR, nepuncováno_2 ks 1801. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1801

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK