Řád Velké vlastenecké války, duplikát II. stupně, typ 8, číslo 604175 (1945),stříbro zlacené, zlato, smalty, značeno MONETNYJ DVOR 1798. Rusko - SSSR

Řád Velké vlastenecké války, duplikát II. stupně, typ 8, číslo 604175 (1945),stříbro zlacené, zlato, smalty, značeno MONETNYJ DVOR 1798. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1798

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 9 000 CZK CZK