Řád rudého praporu, 2. udělení, typ 2, číslo 18410 (1948 - 1954), stříbro zlacené,smalty, značeno MONETNYJ DVOR, nepuncováno 1794. Rusko - SSSR

Řád rudého praporu, 2. udělení, typ 2, číslo 18410 (1948 - 1954), stříbro zlacené,smalty, značeno MONETNYJ DVOR, nepuncováno 1794. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1794

Vyvolávací cena: 13 000 CZK CZK - Vydraženo: 9 000 CZK CZK