Kříž Čataldža 1920 - 1922, miniatura, stříbro, neznačeno, puncováno "900",21x21 mm 1788. Rusko, Bělogvardějci

Kříž Čataldža 1920 - 1922, miniatura, stříbro, neznačeno, puncováno "900",21x21 mm 1788. Rusko, Bělogvardějci Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1788

Vyvolávací cena: 32 000 CZK CZK - Vydraženo: 6 000 CZK CZK