Vojenský kříž sv. Jiří, bez označení stupně a bez čísla, bronz zlacený, pražské vydáníz konce 20. let 20. století 1784. Rusko, Bělogvardějci

Vojenský kříž sv. Jiří, bez označení stupně a bez čísla, bronz zlacený, pražské vydáníz konce 20. let 20. století 1784. Rusko, Bělogvardějci Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1784

Vyvolávací cena: 4 200 CZK CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK