Žeton tenisového turnaje na otevřených dvorcích ve Stokholmu 1912, doryta jménaruských tenistů, stříbro, značeno nečitelně, puncováno "88", Ag 33x21 mm (9,92 g) 1781. Rusko

Žeton tenisového turnaje na otevřených dvorcích ve Stokholmu 1912, doryta jménaruských tenistů, stříbro, značeno nečitelně, puncováno "88", Ag 33x21 mm (9,92 g) 1781. Rusko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1781

Vyvolávací cena: 8 500 CZK CZK - Vydraženo: 5 000 CZK CZK