Žeton Učiliště Alexandra II. 1863, stříbro, smalty, značeno "IA", puncováno"84" 1780. Rusko

Žeton Učiliště Alexandra II. 1863, stříbro, smalty, značeno "IA", puncováno"84" 1780. Rusko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1780

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 24 000 CZK CZK