Odznak Polytechnického institutu v St. Peterburgu, bronz zlacený, smalty,neznačeno, redukovaná velikost 30x25 mm, Andolenko.707 var. 1773. Rusko

Odznak Polytechnického institutu v St. Peterburgu, bronz zlacený, smalty,neznačeno, redukovaná velikost 30x25 mm, Andolenko.707 var. 1773. Rusko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1773

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 5 000 CZK CZK