Odznak Dělostřeleckého učiliště knížete Konstantina, bronz zlacený, smalty,neznačeno, 50x38 mm, Andolenko.133 1765. Rusko

Odznak Dělostřeleckého učiliště knížete Konstantina, bronz zlacený, smalty,neznačeno, 50x38 mm, Andolenko.133 1765. Rusko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1765

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 20 000 CZK CZK