Odznak Důstojnické střelecké školy, bronz zlacený a stříbřený, neznačeno, Andolenko.80 1762. Rusko

Odznak Důstojnické střelecké školy, bronz zlacený a stříbřený, neznačeno, Andolenko.80 1762. Rusko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1762

Vyvolávací cena: 15 000 CZK CZK - Vydraženo: 15 000 CZK CZK