Odznak Izmailovského pluku carské stráže, bronz zlacený, smalty, neznačeno,Andolenko.4, chybí matice 1758. Rusko

Odznak Izmailovského pluku carské stráže, bronz zlacený, smalty, neznačeno,Andolenko.4, chybí matice 1758. Rusko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1758

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 24 000 CZK CZK