Železný kříž II. třídy, železo lakované, neznačeno, Niemann.7.03.11-c1,udělovací dekret na jméno Karl Nitsche, udělen 7. 5. 1945 (jeden den předkapitulací Německa), dekret poškozen 1698. Německo - III. říše

Železný kříž II. třídy, železo lakované, neznačeno, Niemann.7.03.11-c1,udělovací dekret na jméno Karl Nitsche, udělen 7. 5. 1945 (jeden den předkapitulací Německa), dekret poškozen 1698. Německo - III. říše Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1698

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 5 000 CZK CZK