Řád Jindřicha Lva, rytířský kříž I. třídy, zlato, smalty, značeno monogramem,nepuncováno, orig. etue značená V. MAYER´S SÖHNE WIEN, zcela nep. odštíplýsmalt na Rv. ve středovém medailonu 1694. Německo - Braunschweig

Řád Jindřicha Lva, rytířský kříž I. třídy, zlato, smalty, značeno monogramem,nepuncováno, orig. etue značená V. MAYER´S SÖHNE WIEN, zcela nep. odštíplýsmalt na Rv. ve středovém medailonu 1694. Německo - Braunschweig Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1694

Vyvolávací cena: 38 000 CZK CZK - Vydraženo: 30 000 CZK CZK