Vojenský záslužný kříž, I. třída s meči, II. vydání 1905 - 1913, stříbro, smalty,neznačeno, puncováno, Nim.420 1693. Německo - Bavorsko

Vojenský záslužný kříž, I. třída s meči, II. vydání 1905 - 1913, stříbro, smalty,neznačeno, puncováno, Nim.420 1693. Německo - Bavorsko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1693

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 3 400 CZK CZK