Medaile 50 let státní bezpečnosti Mongolské lidové republiky, bílý kov zlacený,smalty, neznačeno 1687. Mongolsko

Medaile 50 let státní bezpečnosti Mongolské lidové republiky, bílý kov zlacený,smalty, neznačeno 1687. Mongolsko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1687

Vyvolávací cena: 850 CZK CZK - Vydraženo: 800 CZK CZK