Medaile 40 let Mongolské lidové republiky, číslo 39906, stříbro, neznačeno, nepuncováno 1686. Mongolsko

Medaile 40 let Mongolské lidové republiky, číslo 39906, stříbro, neznačeno, nepuncováno 1686. Mongolsko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1686

Vyvolávací cena: 400 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK