Medaile 25 let Mongolské lidové republiky, dva různé typy, číslo 13862 a 19368,bronz zlacený, smalty, značeno na matici EMALERNAJA F-KA MTX_2 ks 1685. Mongolsko

Medaile 25 let Mongolské lidové republiky, dva různé typy, číslo 13862 a 19368,bronz zlacený, smalty, značeno na matici EMALERNAJA F-KA MTX_2 ks 1685. Mongolsko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1685

Vyvolávací cena: 4 400 CZK CZK - Vydraženo: 1 200 CZK CZK