Medaile za vítězství nad Japonskem, číslo 31924, bronz zlacený, smalty, značenona matici MOSKOVSKOE T-VO "CHUDOŽNIKOV" 1684. Mongolsko

Medaile za vítězství nad Japonskem, číslo 31924, bronz zlacený, smalty, značenona matici MOSKOVSKOE T-VO "CHUDOŽNIKOV" 1684. Mongolsko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1684

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK