Čestná medaile práce, II. typ, číslo 24085, stříbro, smalty, neznačeno, nepuncováno 1682. Mongolsko

Čestná medaile práce, II. typ, číslo 24085, stříbro, smalty, neznačeno, nepuncováno 1682. Mongolsko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1682

Vyvolávací cena: 1 000 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK