Čestná medaile za bojové zásluhy, číslo 4112, stříbro, smalty, neznačeno, nepunc. 1680. Mongolsko

Čestná medaile za bojové zásluhy, číslo 4112, stříbro, smalty, neznačeno, nepunc. 1680. Mongolsko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1680

Vyvolávací cena: 1 400 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK