Za zásluhy, číslo 0438, stříbro zlacené, neznačeno, nepuncováno 1679. Mongolsko

Za zásluhy, číslo 0438, stříbro zlacené, neznačeno, nepuncováno 1679. Mongolsko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1679

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 1 500 CZK CZK