Řád mateřství, I. třída, číslo 30321, bronz zlacený, smalty, neznačeno, udělovánmatkám za 8 a více dětí 1677. Mongolsko

Řád mateřství, I. třída, číslo 30321, bronz zlacený, smalty, neznačeno, udělovánmatkám za 8 a více dětí 1677. Mongolsko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1677

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK